Proces rejestracji

Proces rejestracji w FaniPay może być w całości zrealizowany w sposób elektroniczny. Nie jest wymagane podpisywanie umowy. Kluczowym dokumentem regulującym zobowiązania i obowiązki stron jest regulamin FaniPay.

 

Kolejne kroki w procesie uruchamiania płatności online FaniPay na stronie Waszej organizacji:

 1. Zakładasz konto organizacji na FaniMani.pl lub logujesz się, jeśli już korzystacie z FaniMani.pl
 2. Przygotowujesz dane niezbędne do rejestracji:
  1. Pełna nazwa, adres oraz NIP i KRS organizacji, (tutaj instrukcja)
  2. Dane osobowe (imię, nazwisko, pesel, adres zamieszkania lub zameldowania) zarządu oraz wszystkich osób, które wymienione są w KRS (aktualny KRS możesz ściągnąć ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości – znajdziesz tam imiona i nazwiska oraz numery PESEL, KRS nie posiada adresów zamieszkania)
 3. Gdy masz już przygotowane dane – logujesz się do FaniMani.pl, a następnie przechodzichsz do rejestracji w FaniPay – link widoczny w panelu organizacji. W procesie rejestracji konieczne będzie zrobienie przelewu weryfikacyjnego 1zł z konta podanego w procesie rejestracji.
 4. Po rejestracji Wasze zgłoszenie trafi do weryfikacji FaniPay oraz BlueMedia. Proces ten trwa od 1 do 3 dni roboczych. Otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem rejestracji. Jeśli w procesie rejestracji będziemy potrzebować dodatkowe informacji – będziemy się z Tobą kontaktować.
 5. W tym czasie możesz:
  1. dodać na Waszej stronie regulamin płatności – instrukcja
  2. dodać na Waszej stronie stronę podziękowania – instrukcja
 6. Gdy proces weryfikacji zostanie pozytywnie zakończony – otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem oraz informacją o instalacji widgetu – modułu płatności na Waszej stronie www.
 7. Gdy tylko zainstalujecie widget – możecie rozpocząć przyjmowanie płatności.

 

WAŻNE!
Jeżeli nie posiadacie opublikowanego statutu oraz sprawozdania finansowego na Waszej stronie www możecie zostać w trakcie procesu weryfikacji poproszeni przez operatora płatności Blue Media S.A o dostarczenia tych dokumentów.

Zobacz również najczęstsze Pytania i odpowiedzi

W każdej chwili jeśli będziesz potrzebować pomocy możesz napisać do nas.

 

 

Pliki cookie pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z serwisu FaniPay.pl, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuje!