Proces rejestracji

Proces rejestracji w FaniPay może być w całości zrealizowany w sposób elektroniczny. Nie jest wymagane podpisywanie papierowej umowy. Kluczowym dokumentem regulującym zobowiązania i obowiązki stron jest regulamin FaniPay.

Kolejne kroki w procesie uruchamiania płatności online FaniPay na stronie Waszej organizacji:

1. Konto organizacji na FaniMani.pl

Zakładasz konto organizacji na FaniMani.pl lub logujesz się, jeśli już korzystacie z FaniMani.pl

2. Przygotowanie danych

Pełna nazwa, adres oraz NIP i KRS organizacji, (tutaj instrukcja)

Dane osobowe (imię, nazwisko, pesel, adres zamieszkania lub zameldowania) zarządu oraz wszystkich osób, które wymienione są w KRS (aktualny KRS możesz ściągnąć ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości – znajdziesz tam imiona i nazwiska oraz numery PESEL, KRS nie posiada adresów zamieszkania)

3. Rejestracja

Gdy masz już przygotowane dane – logujesz się do FaniMani.pl, a następnie przechodzichsz do rejestracji w FaniPay – link widoczny w panelu organizacji. W procesie rejestracji konieczne będzie zrobienie przelewu weryfikacyjnego 1zł z konta podanego w procesie rejestracji.

Po rejestracji Wasze zgłoszenie trafi do weryfikacji FaniPay oraz BlueMedia.

Proces weryfikacji trwa od około 3 do 14 dni od momentu rejestracji w zależności od poprawnego wypełnienia formularza i umieszczenia na stronie internetowej wszystkich niezbędnych informacji (w tym statutu fundacji/stowarzyszenia). 

Szczegóły popranego wypełnienia formularza znajdują się tu

 Otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem rejestracji. Jeśli w procesie rejestracji będziemy potrzebować dodatkowe informacji – będziemy się z Tobą kontaktować.

W czasie gdy my będziemy weryfikować rejestrację możesz przygotować następujące rzeczy:

Gdy proces weryfikacji zostanie pozytywnie zakończony – otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem oraz informacją o instalacji widgetu – modułu płatności na Waszej stronie www.

Gdy tylko zainstalujecie widget – możecie rozpocząć przyjmowanie płatności.


WAŻNE!
Jeżeli nie posiadacie opublikowanego statutu oraz sprawozdania finansowego na Waszej stronie www możecie zostać w trakcie procesu weryfikacji poproszeni przez operatora płatności Blue Media S.A o dostarczenia tych dokumentów i uzupełnienie ich na stronie internetowej Waszej organizacji.

Zobacz również najczęstsze Pytania i odpowiedzi oraz Instrukcje i pomoc

W każdej chwili jeśli będziesz potrzebować pomocy – napisz do nas.

Pliki cookie pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z serwisu FaniPay.pl, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuje!